Hospoda První Polepská

nezodpovědný vedoucí p. Pešek Dušan. nositel řádu práce

Diskuze

Diskuze k První Polepské

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "8383":
smiley
Kety
Milí Pendo a Krimi, vím, že mám hodně velký zpoždění, ale přece jen lepší pozdě než nikdy smiley Děkuju za prvotřídní pátrání (Jiříkovi za e-mail, tomu se ozvu s omluvou separátně smiley). Když znáte to - jak to trvalo týdny, člověk se pak postupně nějak rozjí, rozpije a rozespí, sem tam pracuje a sem tam studuje a na jedno náhodné zakoukání kvůli dalšímu zapomene. Tudíž jsem se zapomněla koukat i sem, naštěstí při pátrání, od kolika že to vaši chlapi příští sobotu na vlastním hřišti hrajou, jsem si vzpomněla, jak jsem vás loni vyburcovala. Každopádně je vidět, že máte dobré srdce smiley. A pořád jste jasnej favorit na mou svatbu smiley I když podle mých odhadů to s Jiříkem nebude - jako je pravda, že mám štěstí na mladší chlapy, ale nějakých 8 let rozdíl je přece jen ažaž (a upozorňuju, že 16 mi není :-). Tak ještě jednou děkuju a mějte se krásně.
Jarda
Čau Dušane ,Vše nejlepší k tvému svátku a přání ,ať ti vše klape co nejlépe!
Jarda
Čau Dušane máš to super ,dneska jsem si došel bohužel jen do petky ,ale moc si pochutnávám!!!Ale už se těším ,až tam zase zasednu Super!!!!
Super hospoda nemá to chybu!!!Jen to PIVO to chce ošéfovat!!!!
kublováci
smileyNAZDARsmiley Radek a Ilona zdraví účastníky sobotní oslavy. Po dlouhý době jsme viděli na fotkách dost známých smileyksichů, tak jsme si trochu zasenilnilismiley. Doufám, že se taky někde sejdeme. Čus zdraví Kublov
je tam jarda marhan
Jiřík
Ahoj Kety,to jsem asi já do koho jsi se zakoukala můj e-mail Netesal@seznam.cz, napiš tel ahoj.
Krimi
Ahoj Kety...doufám že tě taky uspokojím...Ten drsnej chlapák se střihem v americkym stylu..se jmenuje Jirka jak už víš je mu 23 a je z Prahy a do Polep jezdí jakš takš na weekendy...jinak momentálně je v Chrudimi jelikož je voják z povolání resp...výsadkář...Co se týče toho čísla tak mi prosím tě na sebe pošli nějakej odkaz pže nerad uveřejňuju čísla kamarádů na netu ...Jinak se mi můžeš ozvat mailem na Dwemer2@seznam.cz a já ti ho zpětně pošlusmiley
penda1
Ahoj Kety.Možná Tě trošku rozhodím ,ale doufám , že příjemně.Tvůj idol je na světě. Už víme kdo je to , bylo by na něj i spojení a jmenuje se Jirka. Co Ty na to?
Kety
Ahoj Pendo, děkuju, děkuju za snahu a rozjetí pátrání smiley Já ho ještě nevypátrala, čemuž se ani nedivím, když jste na to nepřišli ani vy, místní borci smiley A já myslela, že to pro vás bude hračka, že se jich tam tolik se sestřihem americkýho drsoně nevyskytuje... Každopádně jak jde čas je to lepší a lepší, už docela dlouho jím i spím smiley A až se stavím a jestli najdu odvahu, zeptám se osobně. S tou svatbou to je samozřejmě dobrej nápad, tak už máme místo smiley Zatím se mějte krásně!
PENDA
AHOJ KETY. UŽ TI NĚKDO POMOHL NAJÍT VOJÁČKA? V HOSPODĚ JSME ZAČALI PÁTRAT.ALE NEJSME SCHOPNI SE DOHODNOUT O KOHO JDE.ADEPTŮ JE VÍC.MOŽNÁ AŽ POJEJEŠ OKOLO A STAVÍŠ SE , DOZVÍŠ SE VÍC. A MY SE DOHODNEME ,KTERÝ Z NÁS TO JE. NEBO ASPOŇ BUDEME VĚDĚT O KOHO JDE.SVATBU POTOM MŮŽEŠ OBJEDNAT PŘÍMO V HOSPODĚ. ZATÍM AHOJ.
Kety
Hezkej den vinšuju a zoufale prosím o pomoc, bo kde by se jí člověk dočkal spíš než v hospodě, že? smiley Já jsem se v té vaší vesničce zakoukala, nejím, nespím, tak to zkouším, kde se dá smiley Pomůžete mi někdo? Je to prosím snad Polepák, kolem 25 let a 180 cm, tmavý vlásky toho času ostříhaný jako drsní američtí vojáčci, prý sám voják a snad paragán. Nevíte náhodou někdo, o koho může jít? Za telefonní číslo bych snad i vraždila smiley A slibuju, že jestli se dopátrám, udělám tam u vás pořádnou útratu a ne jednou, mám to za rohem smiley Kuju.
netsocka
Vše nejlepší k svátku ti přeje Pavel.

A moc se neožer smiley
penda1
Díky.Každá návštěva i jen krátká je vítaná.
kublováci
Zdravíme všechny kámoše. Tak jsme se konečně dostali do Kolína a navštívili hospodu v Polepech. Je to tam hezký. Dali jsme 2 kusy a museli mazat domů. Těšíme se až se tam sejdeme a zapaříme jako kdysi. Radek, Ilona,......
penda1
POZORNĚ SLEDUJTE AKCE. ZVLÁŠTĚ TUTO SOBOTU A ZVLÁŠTĚ PAK JOSEFOVÉ.
penda1
tak to jsi musel jet opravdu ráno , protože jsem v sobotu otvíral v 11.00 hodin. Neva. určitě doraž.
Michal G.
Nazdar Důšo. Bohužel jsem se ještě na pivko k Tobě nedostal.Byl jsem se v Polepech v sobotu dopoledne podívat. Nakukoval jsem přes okna. Máš to tam hezký. Změna je veliká. Už se těším na pivec. Čau.
Jarda
Ahoj tak dnes se oběvila první výzdoba v naší hospůdce a musím říct, že se to moc vede je to opravdu pěkné moc chválím!!!A jak je super vymalováno!!!Tady si ještě užijem pár skvělích opiček!Moc zdravím!

1  
2  
3